مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع عرضه زغال حبه ایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب زغال حبه اییمحل فروش زغال حبه ایی

مرجع عرضه زغال حبه ایی این محصول رابه صورت عمده در اختیار خریدار قرار می دهد و زغال حبه ای از هسته سخت درختان ، درکارخانه ها وبا دستگاه های تمام اتوماتیک تولید می شود و همچنین زغال نارگیل از معروف ترین زغال ها است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. زغال فشرده به صورت صنعتی وبا استفاده از دستگاه های مدرن تولید می شود .

مرجع عرضه زغال حبه ایی

راهنمای انتخاب زغال حبه ایی

راهنمای انتخاب زغال حبه ایی تعدادی از دلایل انتخاب زغال حبه ایی ،شامل موارد زیر است:

بدون دور ریز مواد اولیه،صادرات راحت به کشورهای همسایه ،سرعت تولید بالای محصول،بدون نیاز به پخته شدن در کوره های سنتی و صنعتی ، مقرون به صرفه با زمان سوخت بالا در روش تولید زغال ،با حذف مرحله پخته شدن در کوره های سنتی و صنعتی در کمترین زمان ممکن ،تولیدکننده به محصول موردنظر می رسد ودر آن ضریب اشتباه تقریباصفر است.از زغال حبه ای در قهوه خانه ها و سفره خانه ها هم استفاده می شود.

برای تولید نمونه های سنتی زغال قلیان از چوب درختانی مانند لیمو،نارنج،انجیر وبلوط استفاده می شود وبرای تهیه انواع فشرده یا صنعتی آن از خاک اره و ضایعات چوب بهره می برند.خرید این زغال بستگی به تقاضای بازار وانتخاب خریدار دارد،البته بهترهست قبل از هر اقدامی ،قیمت و نرخ روز فروش انواع زغال را استعلام کنید.

دربازار زغال هایی وجود دارد که روی آنها عبارت فشرده، بریکت ویا صنعتی قید شده است که عمر تولید این زغال ها درکشور به حدود ده سال می رسد وبه خاطر قیمت ارزانی که دارد،جایگزین مناسبی برای انواع ارقام تولید شده با زغال مرکبات و به شیوه سنتی می باشد .

محل فروش زغال حبه ایی

محل فروش زغال حبه ایی از آن جایی که مرغوب ترین محصول برای صادرات انتخاب می شود،برای خرید زغال خوب باقیمت مناسب ،می توان به محل فروش زغال صادراتی مراجعه کرد. زغال یکی از محصولاتی است که تولیدش درایران دارای رونق زیادی است، دلیل آن هم وجود جنگل های فراوان و باغ مرکبات است. دوروش سنتی و صنعتی برای تولید زغال چوب وجود دارد.در روش سنتی معمولا زغال از سوزاندن چوب درختان متفاوتی مانند بلوط ،پسته وانواع مرکبات در کوره تهیه می شود،اما در روش صنعتی علاوه بر چوب از مواد و افزودنی های دیگری مانند خاک اره درتهیه این محصول استفاده می شود.

روش صنعتی نسبت به سنتی ،روش بهتری است چون مزایای زیادی دارد که یکی از آنها قطع نشدن درختان می باشد.همین روش متفاوت تهیه، باعث تفاوت در قیمت فروش این محصول می شود.

انواع مختلف زغال چوب عبارتند از:زغال فشرده_زغال لیمو _زغال کافه ای _ زغال پسته و زغال کبابی.نوع فشرده بیشتر از انواع دیگر زغال ها صادر می شود ،ترکیب مواد اولیه این نوع زغال به صورتی است که موقع سوختن، خاکستر کمتری از خود به جا می گذارد.

زینب جعفری اهنگری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *