مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز پخش زغال لیمو

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های تهیه زغال لیموتولید کننده زغال لیمو

مراکز پخش زغال لیمو اقدام به توزیع گسترده انواع گوناگونی از این محصول به صورت گسترده در سراسر کشور نموده اند. قیمت این محصول نیز با توجه به وزن و کیفیت آن و نوع بسته بندی اش متفاوت است. البته همواره زغال طبیعی از زغال فشرده قیمت بالاتری خواهد داشت.

مراکز پخش زغال لیمو

روش های تهیه زغال لیمو

روش های تهیه زغال لیمو

زغال همواره به عنوان یکی از محصولات تولید شده از چوب در تاریخ مورد مصرف قرار داشته است. در واقع در گذشته که نفت و گاز و سایر انواع سوخت ها وجود نداشت، از زعال به صورت گسترده ای بهره گرفته می شود. با گذشت زمان میزان و آمدن برخی سوخت های جایگزین این ماده کمتر مورد استفاده قرار گرفت. البته هنوز نیز از این محصول در موارد بسیاری استفاده می شود.

اگر شما می خواهید با چگونگی تولید این زغال آشنا شوید، پیشنهاد میکنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. به طور کلی زغال به عنوان یک محصول فرآیندی و تولیدی از چوب، در سراسر دنیا قابل توجه است و بسیاری از مردم برای استفاده های گوناگون از آن بهره میگیرند. در واقع عنصر اصلی زغال، کربن ها می باشند که در چوب ها نیز وجود دارند.

به بیانی می توان گفت اگر چوب ها بدون حرارت غیر مستقیم و کم، به کربن و زغال تبدیل شوند و با حرارت بالا آن را تولید نمایید، تمام کربن ها را از بین و برده و در آخر چوب شما فقط به خاکستر تبدیل شود. امروزه روش های مختلف دستی و صنعتی برای تولید ذغال از چوب وجود دارد.که در این جا به آنها پرداخته می شود.

لازم به ذکر است که شما می توانید برای تهیه زغال لیمو در یک مخزن کوچک به صورت غیر مستقیم حرارتی معادل با ۱۲۰ تا ۱۸۰ درجه سانتیگراد را به مدت ۷ تا ۸ ساعت به چوب داده تا مقدار کربن آن ها به حد مطلوب رسیده و در نهایت برای جلوگیری از سوختن و خاکستر شدن زغال های کربنی باید آنها را در همان مخزن بسته یا خفه کنید تا خنک شوند؛ که معمولا این کار از طریق حبس کردن آنها در زیر خاک انجام می شود.

تولید کننده زغال لیمو

تولید کننده زغال لیمو

تولید کننده زغال لیمو انواع مختلفی از زغال را تولید و به بازار عرضه نموده است. فروشگاه فروش زغال نیز اصل اقدام به فروش گسترده انواع این محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه نموده است. همین مورد نیز سبب شده تا قیمت آن تا حد بسیار زیادی کاهش یابد. در این فروشگاه انواع زغال طبیعی و فشرده به صورت عمده و جزئی و در بسته بندی های متنوع عرضه می شود.

در حال حاضر انواع مختلفی زغال در کشور تولید می شود که انواع آن را می توان به شرح زیر برشمرد.

  • زغال لیمو
  • زغال بلوط
  • زغال بید
  • زغال فشرده
  • زغال چنار

زینب جعفری اهنگری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *