مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش زغال مکعبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تهیه زغال مکعبیتوزیع کننده زغال مکعبی

زغال مکعبی از جمله محصولات بسیار مرغوب و با کیفیت است که در انواع و اقسام اندازه های متفاوت و همچنین به صورت بسته بندی با قیمت ارزان وارد بازار می‌شود و کیفیت فوق العاده مطلوبی داشته که از آن می توان در موارد گوناگون به راحتی استفاده کرد.

مراکز فروش زغال مکعبی معمولاً تمامی نمونه های مختلف این محصولات را با قیمت ارزان می‌فروشند که مشتریان و مصرف کنندگان می توانند جهت تهیه این محصولات به این مراکز مراجعه کرده و نمونه های گوناگون در قالب مکعبی را با قیمت ارزان از آنها را تهیه کنند.

مراکز فروش زغال مکعبی

نحوه تهیه زغال مکعبی

نحوه تهیه زغال مکعبی نحوه تهیه زغال مکعبی در کارخانه ها و شرکت های بزرگ معمولاً یکسان می باشد و از روشهای استاندارد برای تهیه این زمان استفاده می‌کنند که در مرحله اول تلاش می‌کند برای تولید این محصول از چوب های محکم و بادوام استفاده کنند به عنوان مثال یکی از شهرهای مورد مصرفی برای تولید زغال مکعبی معمولاً چوب عناب و همچنین چوب گردو می باشد که می توان با استفاده از این دو نمونه چوب زغال مرغوب و با کیفیت به شکل مکعبی تولید کرد.

بعد از انتخاب چوب معمولاً شروع به سوزاندن آنها می‌کنند که درون قالب های مخصوصی شباهت زیادی به باربیکیو دارند چوب ها را با استفاده از دستگاه ویژه بارش می‌زنند و آن ها را به شکل مکعب در می آورند و بعد با استفاده از یک مته و دریل مخصوص وسط آنها را سوراخ می کنند.

بعد از سوراخ کردن نوبت به سوزاندن آنها می‌رسد که با شعله حرارت مناسب تا به خوبی مغز چوب پوک می شود شروع به گرم کردن و حرارت دادن به زغال می شوند که بعد از مدت زمانی حدود یک الی دو ساعت چوب ها به خوبی رنگ مشکی به خود گرفته و آماده می شوند.

بعد از این مراحل معمولاً میزان بسیار زیادی آب که با روغن مخصوص چوب مخلوط شده روی چوب های روشن و حرارت دادن می‌ریزند تا هم باعث افزایش تراکم زغال شده و هم باعث می‌شود که زغال به نحو احسن شکل بگیرد و آماده برای مصارف مختلف از جمله تهیه کباب و همچنین قلیان باشد.

توزیع کننده زغال مکعبی

توزیع کننده زغال مکعبی توزیع کننده زغال مکعبی معمولاً این محصولات را بر اساس سفارش مشتریان بازار توزیع می‌ کند و در ابعاد مختلف قطعه بندی کرده و در بسته بندی های ویژه که دارای نشان استاندارد و همچنین مهر گارانتی کیفیت از سوی صنعت چوب هستند می باشد و همچنین توزیع کنندگان این محصولات را به صورت کلی با استفاده از وسایل حمل و نقل ویژه به کشور های خارجی نیز ارسال می کنند.

زینب جعفری اهنگری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *