مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده زغال فشرده شمشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید زغال فشردهبررسی قیمت زغال فشرده شمشی

زغال فشرده نوعی بریکت سوختی ساخته شده با گرد زغال است. زغال فشرده اشکال مختلفی همچون صدفی و شمشی دارد. زغال فشرده شمشی به شکل شمش و درواقع به صورت یک مکعب مستطیل است. این نوع زغال ها دارای مزیت هایی هستند. بدون دود و بو هستند و دارای آلایندگی های کمتری هستند، مدت طولانی ای می سوزند و گرمادهی بالایی دارند. درواقع از آنها می توان برای حفاظت منابع طبیعی حتی زغال سنگ استفاده کرد. به دلیل این برتری ها زغال فشرده در کشور های زیادی استفاده می شود و توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده اند و صادرات آنها نیز صورت می گیرد. زغال فشرده شمشی از الیاف طبیعی مثل خاک اره نیز تولید می شود.

فروش عمده زغال فشرده شمشی

فرآیند تولید زغال فشرده

فرآیند تولید زغال فشرده برای تولید زغال فشرده دو روش تولیدی وجود دارد:

  • تولید با استفاده از خرده زغال چوب
    در این روش همانطور که از نامش پیداست از خرده زغال چوب استفاده می شود. درواقع آن را آسیاب می کنند و آسیاب شده ی آن که گرد نامیده می شود را با نوعی چسب که متشکل از مواد طبیعی با افزودنی های دیگر است درهم آمیخته، سپس آن را در معرض گرما و فشار قرار می دهند. در مرحله ی بعدی قالب گیری صورت می گیرد که شکل ظاهری زغال فشرده به این مرحله و شکل قالب آن وابسته است. در تولید زغال شمشی این قالب به شکل شمش و یک مکعب مستطیل است.
  • تولید با استفاده از الیاف طبیعی
    در این نوع تولید از الیاف طبیعی ای مانند خاک اره، پوست گردو و… برای تولید زغال فشرده استفاده می شود. لازم به ذکر است که در این روش خاک اره مذکور نباید به وجود آمده از چوب های صنعتی باشد. در ابتدا چوب ها آسیاب می شوند. سپس خشک شده و با استفاده از دستگاه ها با فشار زیادی به هم پرس می شوند. در مرحله ی بعدی می بایست عمل کربونیزاسیون را انجام داد یعنی آن ها در کوره قرار داده و با توجه به نوع کوره و نوع الیاف بین 12 تا 48 ساعت حرارت داده می شوند. پس از اتمام حرارت دهی آنها را از کوره به محفظه ای بسته منتقل کرده و پس گذشت 48 ساعت زغال در آن محفظه تشکیل می شود.

بررسی قیمت زغال فشرده شمشی

بررسی قیمت زغال فشرده شمشی ایران از بهترین مکان های تولید زغال فشرده شمشی است چرا که مواد اولیه مرغوبی را در دست داشته و در خاورمیانه یعنی مرکز انرژی های سوختی بوده پس زغال های فشرده شمشی ساخت ایران از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و حتی در کشور های عربی و اروپایی مشتریان زیادی دارد و به آنجا صادرات صورت می گیرد. قیمت زغال شمشی در بازار متفاوت است. در مجموعه ی زغال چوب می توان زغال های فشرده شمشی و صدفی را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری کرد. چرا که آنها زغال های فشرده ای با مرغوبیت بالا را برای فروش قرار داده و می توان با اطمینان کامل نسبت به کیفیت زغال فشرده به همراه قیمتی مناسب، خرید کرد.

زینب جعفری اهنگری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *