مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده زغال جنگلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مختلف زغال جنگلیفروشگاه فروش زغال جنگلی

زغال جنگلی یکی از مواد مصرفی بسیار زیاد در بین ایرانی ‌ها است که از آن برای کشیدن قلیان، درست کردن چای آتشی و همچنین درست‌ کردن ‌کباب استفاده می ‌شود. پخت غذا به کمک زغال جنگلی باعث خوشمزه تر شدن آن می شود. عرضه کننده انواع زغال جنگلی این محصولات را به صورت بسته بندی شده در نمونه های مختلف ارائه می دهد که هر کدام از آنها از چوب های متفاوتی تولید شدند و می ‌توانند آتشی را با شعله متفاوت ایجاد نمایند.

عرضه کننده زغال جنگلی

انواع مختلف زغال جنگلی

انواع مختلف زغال جنگلی انواع مختلف زغال برای تهیه غذا ها و کشیدن قلیان در بین مردم ایران زمین مورد استفاده قرار می گیرد. زغال ها در واقع مواد اسفنج مانند و سیاهی هستند که برای تهیه آنها چوب به روش های مختلفی سوزانده می شود.

زغال ها دارای نمونه های مختلفی هستند که می ‌توان در این زمینه به موارد زیر اشاره کرد:

 • زغال چینی
 • زغال فشرده
 • زغال قالبی
 • زغال لیمو
 • زغال کبابی
 • زغال سکه‌ ای
 • زغال نارگیل
 • زغال بامبو

هر کدام از این زغال ها دارای کاربرد های مختلفی هستند که معمولاً بر اساس نوع کاربرد این محصولات در سه نمونه اصلی دسته بندی می شوند:

 1. زغال سنتی: که از آن معمولاً برای تهیه زغال مخصوص قلیان استفاده می ‌شود. تولید این نوع زغال ها نیاز به کوره زغال پزی نیست و می توان آنها را به صورت کاملاً سنتی در هوای آزاد تهیه کرد.
 2. زغال فشرده یا زغال چینی: این محصولات اولین بار از کشور چین وارد ایران شدند و در حال حاضر توسط خود ایرانی ها تولید می شوند. در فرآیند تولید زغال فشرده به دستگاه‌ های مختلف صنعتی نیاز است.
 3. زغال قالبی: این نوع زغال ها یکی از انواع زغال هستند که به صورت قالب گیر شده در اختیار متقاضیان قرار می‌ گیرد. تولید این زغال ها نیز به کمک استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می ‌شود.

فروشگاه فروش زغال جنگلی

فروشگاه فروش زغال جنگلی در فروشگاه اینترنتی فروش زغال جنگلی قیمت های مناسب برای معرفی این محصولات در نظر گرفته می شود زیرا در این فرآیند ها با حذف واسطه‌ ها این محصولات به صورت مستقیم در اختیار متقاضیان قرار می گیرند.

همان طور که اشاره کردیم زغال های جنگلی دارای نمونه های مختلفی هستند که در بازار فروش نیز در قیمت های متنوع معرفی می ‌گردند. معمولاً قیمت انواع زغال های جنگلی بر مبنای نوع چوبی که در تولید آنها به کار گرفته شده است، مشخص می ‌گردد و هرچقدر زغال ماندگاری بالاتری داشته باشد و بدون دود باشد، مطمئناً از قیمت فروش بالاتری برخوردار خواهد بود و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

زینب جعفری اهنگری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *