مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش زغال حبه ایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده زغال حبه اییتوزیع کننده زغال حبه ایی

زغال حبه ایی جهت موارد زیادی از جمله درست کردن آتش برای کباب کردن خوراکی و آماده کردن قلیان مورد استفاده قرار می ‌گیرد. زغال های حبه ای به صورتی است که برای بیشتر مصارف مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر افراد نیز از زغال های حبه ای برای قلیان کشیدن یا اماده کردن جوجه استفاده می کنند.

شرکت پخش زغال حبه ایی

موارد استفاده زغال حبه ایی

موارد استفاده زغال حبه ایی اگرچه خود زغال یا ذغال موارد استفاده زیادی دارد؛ اما به طور کلی 3 نوع زغال وجود دارد که همه‌ ی زغال‌ ها در یکی از این دسته بندی ‌ها قرار می ‌گیرند.

  • زغال سنتی ، زغال فشرده ، زغال قالبی نام دیگر زغال سنتی، زغال چوب است زیرا از چوب درست شده است به همین دلیل اسم ان را زغال چوب گذاشته اند. زغال سنتی مرسوم‌ترین نوع زغال است که از سوختن چوب به دست می‌آید. برای درست کردن این نوع زغال، چوب‌ها را در کوره‌های زغال سازی می گذراند و بعد از ای مرحله چیز های که می ماند نیز همون زغال سنتی است .
  • این زغال چینی است و به دلیل وجود چوب بامبو در آن منطقه، از خاک اره بامبو در آن استفاده شده است؛ در ایران بامبو وجود ندارد و به جای آن، جهت تولید زغال فشرده از خاک اره‌ی چوب‌های جنگلی استفاده می کنند.

این خاک اره با پوست گردو به طور مساوی ترکیب می‌شود. مواد ترکیب شده را در کارخانه زغال سازی، در قالب‌های مخصوص می‌زارن و درون کوره قرار می‌دهند تا رطوبت و آب اضافی آن گرفته شود. این زغال به خوبی سوخته و بو و دود نخواهد داشت.

  • توزیع کننده زغال ،زغال را در شکل های مختلف تولید می کنند این گونه میزان فروش خود را بالا میبرد و افراد با توجه به نیاز و مصارف خود ان را تهیه می کنند.
  • زغال فشرده نوعی از زغال که به طور صنعتی درست می‌شود. این نوع از زغال دارای مواد اولیه‌ای مثل خاک اره چوب بامبو، پوست گردو و خاک زغال است.

توزیع کننده زغال حبه ایی

توزیع کننده زغال حبه ایی استفاده زغال حبه ایی بسیار زیاد است و درهمه جا میتوان از ان استفاده کرد.در تهیه زغال قالبی از قالب‌های مختلفی استفاده می‌شود و این قالب‌ها با توجه به شرکت ها متفاوت است . برای تولید آن ابتدا خاک زغال خرد و یک دست می‌شود؛ سپس با آب و نشاسته خوب مخلوط شده و ترکیب را در قالب می‌ریزند.

در نهایت آن‌ها را خشک کرده و جهت استفاده روانه بازار می‌کنند. به طور کلی زغال کبابی نوع خاصی ندارد . از این زغال‌ها که بیشتر از نوع زغال بلوط یا زغال فشرده است جهت کباب کردن، پخت و پز و گرم کردن چایی در طبیعت استفاده می‌شو

زینب جعفری اهنگری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *