مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده زغال فشرده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات زغال فشرده چیست؟قیمت خرید زغال فشرده

جایگزین کردن زغال فشرده به جای سایر زغال های دیگر مناسب ترین ایده می باشد زیرا این زغال هم دارای صرفه اقتصادی است و هم برای سلامت انسان و طبیعت ضرری ندارد، از اینرو امروزه استفاده از این نوع زغال در بین مردم رواج زیادی پیدا کرده است.

افراد تولید‌کننده زغال فشرده باید تمهیداتی در جهت دسترسی سریع تر و راحت تر مردم به این نوع زغال فشرده در نظر بگیرند تا بتوانند مشتریان بیشتری جذب کرده و فروش بالاتری داشته باشند.

تولید کننده زغال فشرده

مشخصات زغال فشرده چیست؟

مشخصات زغال فشرده چیست؟ مشخصات زغال فشرده:

سوال های فشرده بر خلاف بسیاری از زغال های دیگر از چوب درخت تولید نمی شود و شاید همین امر سبب شده است که درختان کمتری برای تولید زغال قطع شوند. زغال های متفرقه به سبب داشتن ترکیبات طبیعی به شدت دود می‌ کنند، ولی زغال فشرده به دلیل داشتن ترکیبات صنعتی دارای دود کمتری هستند.

برخی از افراد تولید کننده برای تولید زغال فشرده از چسب استفاده می کنند ولی باید بدانید که چسب پس از سوختن مواد خطرناکی از خود منتشر می ‌کند، از اینرو برای سلامتی انسان و محیط زیست بسیار خطرناک است بنابراین تولیدکنندگان باید سعی کنند از این نوع ماده شیمیایی تحت هیچ شرایطی در ترکیبات زغال فشرده استفاده نکنند.

مقایسه زغال فشرده با سایر زغال های دیگر:

  1. داشتن قیمت پایین تر از سایر زغال های دیگر
  2. دارا بودن کیفیت بهتر
  3. ایجاد گرمای بیشتر
  4. داشتن دوام بالاتر
  5. دود کمتری در هنگام سوختن تولید می کند و برای محیط زیست مناسب است

نحوه تولید زغال فشرده:

برای تولید زغال فشرده، زغال چوب را آسیاب شود و پودر حاصل شده را باید با نوعی چسب طبیعی ترکیب کنید. در کنار آن گاهی اوقات مواد افزودنی دیگر هم به آن اضافه کرده و ترکیب بدست آمده را مخلوط کنید و پس از این مرحله باید ترکیب بدست آمده را فشار و حرارت و گرما دهند و سپس درون قالب های مخصوص بریزند و آن را قالب گیری کنند، پس از این مرحله زغال فشرده آماده می شود.

گاهی اوقات برای تولید زغال فشرده از مواد دیگر مانند آهک، پودر زغال، ماده نیترات سدیم و … هم استفاده می کنند که همه این مواد می تواند تاثیرات زیادی در کیفت زغال فشرده بگذارد.

مزایای زغال فشرده:

  • زغال فشرده جرقه نمی زند
  • بدون کمک باد خاموش نمی گردد
  • در زمان سوختن، خاکستر کمی تولید می کند
  • استنشاق آن برای سلامتی انسان ضرر ندارد

قیمت خرید زغال فشرده

قیمت خرید زغال فشرده

با توجه به نوسان قیمت در بازار خرید انواع زغال فشرده، نمی توانیم قیمت دقیقی برای این نوع زغال در نظر بگیریم ولی چنانچه شما مشتریان عزیز تمایل به استعلام قیمت خرید زغال به صورت تقریبی می توانید با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

با توجه به ویژگی های مثبت این زغال نسبت به سایر زغال های دیگر، این محصول طرفداران خاص خود را دارد، از اینرو بازار خرید و فروش خوبی دارد که این امر نشان دهنده میزان استقبال مردم از این زغال است.

زینب جعفری اهنگری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *