مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده زغال فشرده قلیان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید زغال فشردهفروش عمده زغال فشرده قلیان

تولید کننده زغال فشرده قلیان در تنورهای زغالی اقدام به تولید زغال فشرده قلیان می کنند و این محصول پر کاربرد در این دوران متقاضی زیادی دارد فروش زغال فشرده در اکثر بازارهای ایران و سوپرمارکت ها انجام می شود و مشتریان خاص خود را دارند.

مصرف قلیان به خاطر زیاد شدن مشتری آن احتیاج این ماده برای آنها حیاتی است و مشتریان قلیان به دنبال بهترین کیفیت برای زغال میباشند ذغالی که زود آتش بگیرد و دیر خاکستر شود این مشخصه یک زغال با کیفیت است.

تولید کننده زغال فشرده قلیان

مراحل تولید زغال فشرده

مراحل تولید زغال فشرده مراحل تولید زغال فشرده چند نوع می باشد که بستگی به نوع زغال دارد یعنی زغال حبه ای را می‌خواهیم یا زباله قالبی. در هر صورت ساخت زغال چند فرمول بیشتر ندارد که همان مواد تشکیل دهنده در آن می باشد بعضی از تولید کنندگان با خاک اره اقدام به تولید زغال می کنند .

و بعضی از تولیدکنندگان با خاک زغال که همراه با افزودنی های دیگر که چسب شیمیایی می باشد به آن اضافه می کنند بعد از اینکه چسب را به آن اضافه کردند آنها را با دستگاه پرس فشرده می کنند فشاری که برای فشرده کردن این مواد می کنند متغیر می‌باشد بستگی دارد که این ذغال برای قلیان می باشد یا کباب چون برای کباب از درجه فشار کمتری استفاده می کنند ولی برای قلیان این درجه فشار و چسب بیشتر می‌باشد تا آتش زغال در قلیان دوام بیشتری را داشته باشد.

نحوه قالب بندی زغال هم از کوره ای به کوره دیگر فرق می کند و در فرمول بندی مواد دیگری را هم به آن اضافه می کنند هر تولیدکننده‌ای برای ساخت زغال از فرمول خاص برای ترکیب مواد استفاده می کنند مهم کیفیت پایانی این محصول می باشد.با توجه به کمبود خاک آره تولید کنندگان همیشه دنبال موادی هستند که جایگزین درخت در ژغال شود یعنی برای تهیه ی ژغال درختی قطع نشود.تهیه کنندگان زعال میخواهند محصولی تولید کنند که در مراحل ساخت احتیاج به درخت نباشد.

فروش عمده زغال فشرده قلیان

فروش عمده زغال فشرده قلیان فروش عمده ی زغال فشرده قلیان در بازارهای بزرگ‌ عرضه و تقاضای این محصول انجام میشود.البته فروش عمده بر عهده ی خود تولید کنندگان این محصول میباشد

هرچند امروزه باتوجه به مصرف زیر قلیان فروش این محصول هم زیاد شده است و تولید کنندگان آن برای تمامی رستوران ها باغ های تفریحی و هتل ها محصول عرضه می کند وتنور خرید وفروش این محصول داغ است.

فروش عمده ی این محصول در سفره خانه های سنتی در شهرها مشتریان خاص خود را دارد و این مشتریان هم به دنبال محصول پر کیفیت این بازارها هستند.

زینب جعفری اهنگری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زغال چوب شما را به خرید بهترین محصولات زغال چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *